Ryanair przywraca loty do Hiszpanii!

  • 1 rok temu
  • 1

Wakacje w tym roku tylko w Polsce? Niekoniecznie! Ryanair wznawia połączenia międzynarodowe. Już niedługo (w bardzo korzystnej cenie) możecie znowu wybrać się do ukochanej słonecznej Hiszpanii.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam w tym roku wiele planów, m.in. tych wyjazdowych i wakacyjnych. Zamknięte granice i odwołane loty z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa Covid-19, a także inne obostrzenia zmusiły nas do pozostania w domach przez kilka tygodni. Znaczna część osób została zmuszona do zmiany swoich planów – odwołania lub przełożenia na późniejszy termin. Jednak od jakiegoś czasu nasz kraj i inne państwa stopniowo odmrażają gospodarkę i łagodzą obostrzenia związane z kwarantanną.

Dobra wiadomość dla klientów linii lotniczych Ryanair

Ryanair ogłosił kilka dni temu, że wznawia 40% lotów międzynarodowych. Od 1 lipca startują trasy w Europie. Przewoźnik zaznaczył, że wszystko będzie zorganizowane zgodnie z naniesionymi restrykcjami przez rządy poszczególnych krajów oraz nowe zasady przemieszczania i funkcjonowania na lotniskach.

Loty z Polski do Alicante

Port Lotniczy Warszawa-Modlin (Ryanair): Od 1 lipca, 2 razy w tygodniu, czwartek i sobota. Od 1 sierpnia, 3 razy w tygodniu, wtorek, czwartek, sobota.
Lotnisko Chopina w Warszawie (Wizzair): Od 27 czerwca, 1 raz w tygodniu, sobota.
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (Ryanair): Od 1 lipca, 1 raz w tygodniu, czwartek.
Port lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika (Ryanair): Od 1 lipca, 1 raz w tygodniu, niedziela. Od 1 sierpnia, 2 razy w tygodniu niedziela i czwartek.
Port Lotniczy Poznań-Ławica (Ryanair): Od 1 lipca, 2 razy w tygodniu, środa i niedziela.
Port lotniczy Kraków-Balice (Ryanair): Od 1 lipca, 2 razy w tygodniu, niedziela i poniedziałek. Od 1 sierpnia, 3 razy w tygodniu, niedziela, poniedziałek, czwartek.

Cieszymy się, że wkrótce znowu będziemy mogli się zobaczyć w Hiszpanii. Hasta luego!

 

Compare listings

Porównać